Hakkımızda

Çetin Bilişim, web hosting / sanal sunucu / kiralık sunucu alanlarında hizmet vermek için 2012 yılında kurulmuş bir işletmedir. İşletmenin 2703 Numaralı Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi bulunmaktadır aynı zamanda 2440652715 vergi numarası ile Kırkpınar ( EDİRNE ) Vergi Dairesi üzerinde ticari vergi mükellefliği bulunmaktadır.

Kuruluşunun 2. yılında kendine ait donanımlara yatırım yapmaya başlayan Çetin Bilişim, 2015 yılının sonlarına doğru tamamen kendine ait donanımlara geçiş yapmıştır. Şu anda okumuş olduğunuz tanıtım yazımızda yer alan tüm paketlerimiz de yine aynı şekilde işletmemize ait donanımlar üzerinden sunulmaktadır.

2016 Yılında ödeme ortağı olarak 3Pay – Wirecard – Mikro Ödeme ile anlaşmalar yapılarak kredi kartı ile ödeme noktasında müşterilerine kolaylık sağlamayı hedefleyen Çetin Bilişim, günümüzde de çözüm ortaklığına devam etmektedir.

İşletmenin merkezi Edirne’de olmakta olup, işletme 2017 yılının başlarında Netra Telekom ve Net Servis Trakya Bölge sorumlusu olarak; Trakya bölgesinde yer almakta olan Karaca, Karaca Home, Fenerium, Ayakkabı Dünyası gibi markaların teknik çözüm ortağı olmuştur. İşletme, Çetin Bilişim adı ile günümüzde Netra Telekom ile olan ortaklığına devam etmektedir.

Çetin Bilişim, 2018 Yılının ortalarında alan adı kayıt hizmetlerini durdurarak, hizmet yelpazesine “Hazır Web Site Satışı"nı eklemiştir. İşletme 2018 yılının Temmuz ayı itibari ile de sanal sunucu paketlerinde stok yöntemine giderek aylık müşteri sayısını belli limitler dahilinde tutarak memnuniyet standartlarını bir üste çıkarmayı hedeflemektedir.

Kısaca 6 Yılda Biz

2012
Kuruluş
Vergi levhamız ile beraber web sitemizin ilk adımları atıldı. Bu sürede lokal olarak hizmet verildi.
2013
İlk sanallaştırma
Web sitemiz tamamlanarak Hetzner ve Türkiye lokasyon makinelerimiz ile ilk web hosting ve sanal sunucu hizmetlerimiz sağlanmaya başlandı.
2015
İlk ciddi anlamda yatırım
2015 yılında artan talep ve müşteri sayısı ile beraber, tamamen kendimizin toplamış olduğu OEM donanımlarla beraber kendi alt yapımıza geçiş yaparak, o tarihten sonra sunulan hizmetlerimizin tümünde kendi alt yapımızı kullanmaya başladık.
2016
İlk online ödeme
Artan işlem hacmi ile beraber bankalar tarafından onay alan işletmemiz, taksitli satışlarına da bu tarihten itibaren başlamış oldu.
Bize Ulaşın