Sipariş Sonrası İşlemler

Siparişiniz ve ödemeniz ile alakalı olarak detaylı bilginin yer aldığı "Sipariş ve Ödeme Aşaması" sayfamızdaki işlemleri yerine getirerek, ödemenizi yapmış iseniz bundan sonrasında artık sıra Çetin Bilişim'de demektir :)

Tarafınıza ulaşacak olan ödeme onayı SMS sonrasında derhal işlemlerinize başlanmaktadır. Tercih etmiş olduğunuz paket içeriğine göre teslimat süreleri de yine aynı şekilde ödeme onayından hemen sonra tarafınıza bildirilmektedir.

"Benim İşim Acil" diye düşünüyorsanız; hiç merak etmeyiniz çünkü bizler daima en hızlı ve en kusursuz şekilde teslim etmek için elimizden geleni yapmaktayız.Ödeme Sonrasında İşlemler

Ödeme onayınızdan hemen sonra paketinizin kurulumu başlamaktadır.

  • Ödemenizle alakalı olarak sistemde kayıtlı adres ve ünvanınıza ait fatura kesilerek, lisanslı yazılımınız temin edilmektedir.
  • Paketinizdeki ürün / hizmetler tedarik edilerek, kurulum tamamlandıktan sonra tüm bunlarla alakalı olarak detaylıca bir rapor hazırlanmaktadır.
  • Hazırlanan rapor ile beraber dosya ve ( eğer pakette mevcut ise ) eğitim videolarınız hazırlanarak sistemde kayıtlı e-posta adresinize gönderilmektedir.
  • Son aşama olarak kesilen faturanız, talep etmeniz halinde PTT ile adresinize gönderilmektedir.


Siparişimi Teslim Aldım Bundan Sonrası?

Her ne kadar online sipariş vermiş olsanız, ofiste bir kahve içmesek te her müşterimizin bizim için "40 yıl hatırı" var. Bu sebeple sisteminiz size teslim edildikten sonra merak ettiğiniz, sormak istediğiniz her türlü konuda size yardımcı olmak ya da en kötü ihtimalle yol göstermek için biz daima buradayız. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


Yıllık Yenileme Bedeli

Müşterilerimiz ile sözleşme yapılmadığı sürece, web hizmetlerimizde sonraki yıllarda KDV Dahil 200 TL yenileme bedeli bulunmaktadır. Site ve web hosting hizmetinizin sonlanmasına 1 ay kala bilgilendirme mesajı tarafınıza gönderilerek, size özel oluşturulan ödeme bağlantınız da bildirilmektedir. Sürekli olarak yıllık olarak uzatabilir, çekilişlerden ödül kazanma şansı yakayabilirsiniz.

Sosyal Medya Yönetimi