Sosyal Medya Yönetimi

Günümüz teknoloji dünyasında ve özellikle internet mecrasında artık kurumlar için kurumsallıktan geçen yol Sosyal Medya Yönetimi üzerinden geçmekte. Toplulukların toplu şekilde gözlemlenebildiği, dilediğiniz şekilde marka yönetiminizi yapabildiğiniz ve de kullanıcılardan hızlı bir şekilde dönüş alabildiğiniz bu mecralar; internet sitenizin / kurumunuzun / derneğinizin ya da girişiminizin tanıtılmasında son derece kilit rol oynamakta. 

Unutulmamalı ki günümüzde son kullanıcılar alışveriş tercihlerinde sosyal medya hesaplarını incelemekte hatta pek çok yorumu sosyal medya üzerinden gördükten sonra kararını olumlu ya da olumsuz yönde değiştirebilmektedir. Bu sebeple kullandığınız ya da henüz aktif olarak kullanamadığınız sosyal medya hesaplarınızı canlandırıyor, özel içeriklerle destekleyerek müşteri kitlenize erişmenizi sağlıyoruz. 

İşleyiş 

Öncelikle sektörünüzle alakalı olarak 30 günlük bir plan belirleniyor. 

Bu süreçteki maliyet analizi ve de hedeflenen takipçi / beğeni ya da satış miktarları hesaplanarak detaylı şekilde sizlere raporlanıyor. 

Eğer raporu beğenirseniz, maliyetleriyle beraber işçilik bedelini yansıtarak faturalandırmasını yaparak işlemlere başlıyoruz. 

Periyotlar aylık olarak belirlenmekle, 12 aya kadar anlaşmalar yapılabiliyor. Tek kaynaktan yönetim yapılması ve uzun süre devam edilmesi halinde, satışlarınızın ya da ziyaretçi trafiğinizin ne denli arttığını gördüğünüzde sizler de vazgeçemeyeceksiniz :) 


Sosyal Medya Yönetimi