HAKKIMIZDA

Çetin Bilişim Ağustos 2012 yılından beri hizmet vermektedir. Kuruluşundan bu yana binlerce siteye hizmet sunan Çetin Bilişim; alan adı tescili, web hosting, sanal sunucu, reseller hosting ve kiralık sunucu hizmetleri vermektedir. Firma, Bilgi Teknolojileri İletişim Kurumu tarafından 2703 numarasıyla “Yer Sağlayıcı Belgesi” almıştır. 


Çetin Bilişim teknik hizmetlerde uzman personeli ve güleryüzlü ekibiyle günün her saati müşterilerine hizmet vermektedir. Teknik destek ekibi günün her saati ve haftanın her günü müşterilerine çevrimiçi hizmet sunmaktadır. Her geçen gün daha çok müşteriye hitap eden firma modern web çözümleriyle alanında tek olmayı sürdürmektedir. Kalite politikası ve hizmet standartlarından ödün vermeden büyümeyi hedefleyen Çetin Bilişim kısa zamanda alan adı tescili, oyun serverları, web hosting ve kiralık sunucu hizmetlerinde üstün standartlar yakalayarak geniş kitlelere erişmektedir. 


Çetin Bilişim kariyer ve kalite yönetimi konusunda ilkeli, net ve şeffaftır. Kaliteden ödün vermeyen yapısını müşteri istekleri doğrultusunda her geçen gün geliştirmektedir. Sunduğu hizmetin kalitesini, müşteri onayı ve talebine bağlı ölçen firma bu doğrultuda kendini geliştirmektedir. 


Kalite

Çetin Bilişim İngiltere Redstation ve Türkiye Radore'de web hosting sunucularını barındırmaktadır. Almanya Hetzner ve Türkiye Radore veri merkezinde de VPS-VDS sunucuları bulunmaktadır. Her üç veri merkezi de dünyanın en hızlı ve kaliteli veri merkezleri arasındadır. Litespeed Web Server ile web hosting hizmetinde Apache Web Server'a oranla yüzde 70'e kadar daha yüksek verim sunmaktadır. 


Yönetim

Çetin Bilişim Edirne merkezli yönetilmektedir. Kurucusu ve yöneticisi Mümün ÇETİN'dir. Hacı Sarraf Mah. Mektep Aralık Sok. No : 6 adresinde bulunan ofisinde; muhasebe, teknik destek ve operatörlerden oluşan geniş kadrosuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Sosyal Medya Yönetimi