Yeni web sayfamız aktif !

Yeni sayfamıza hoş geldiniz ! Yeni internet sitesi tasarımımız ile beraber, artık “Blog” sayfamız da aktif edildi. Böylece öncesinde destekte gönderilen PDF gönderilere son verip, tüm bilgi birikimimizi içtenlikle buraya dökmeye başlayacağız.

Sizlerin de desteği ile kısa sürede epeyce bir içerik çıkarmayı umduğumuz blog sayfamızın ilk gönderisini paylaşmaktan son derece gururluyuz, mutluyuz ve biraz da yeni tasarımın güncellemesi için saatlerce uykusuz kaldığımız için yorgunuz 🙂

Yeni tema ile beraber neleri değiştirdik?

  • Kullanıcılarımızın sadece sipariş ve teknik problemlerinde bizlere ulaşabilmeleri için iletişim sayfaları, destek talebi oluşturma butonları ve tek tıkla aktif olan formları sitemizin pek çok kısmına yerleştirdik.
  • Banka havalesi ödememizin yanı sıra, artık tüm ödemeler tüm banka kartları ve ininal üzerinden de alınabilecek.
  • Ve yeni temanın şerefine, pek çok hizmetimizde şu anda %25 ‘ lere varan indirimler mevcut.

 

Şimdiden bizleri tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder, bundan sonra tercih edecek olan müşterilerimize de yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı bildirmek isteriz.

Her türlü aksaklığı, aşağıdaki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

 

Teşekkür eder, Çetin’li günler dileriz 🙂

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href=""> <abbr> <acronym> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Bize Ulaşın